Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
Merak Edilenler
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /  Merak Edilenler
Çıkmama ihtimali var mı?

Burada en önemli konu; işlemin hangi kalitede yapıldığıdır. Kaliteden kastımız şudur; saç köklerine saygılı, mikrocerrahi prensipleri çiğnemeden, uygun bir tasarımla, alıcı bölgeyi doğru dürüst hazırlayarak (kanalları doğru açarak) ; kök hasarı yapmadan ekim işlemi gerçekleştirildiğinde tutmaması diye bir ihtimal olamaz. Bir de enfeksiyon olmaması lazım, yukarıda bahsetmiştim. Aksi takdirde ekim sonrası hiç saç çıkmayan hasta örnekleri mevcuttur.

Saç ekimi standart bir işlem değildir. Hastalarımız bunu unutmasın. Doktora göre sonuç değişir. İyi araştırıp, uzman bir doktor ile görüşsünler.

Doktor için de; hastadan hastaya sonuç değişir. (Doktor çok iyi olsa bile, doktorun başarısı için de hastanın saç kalitesi çok önemlidir.)

ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt