Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
Merak Edilenler
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /  Merak Edilenler
Bazı merkezlerin ektikleri hastalar çok memnunken aynı merkezin ektiği bazı hastalar şikayetçi. Neden olabilir?

Eğer merkezde birden fazla teknisyen ekibi varsa işlem farklı kalitede olabilir. Bu nedenle iyi ekibe denkgelen hastanın sonucu iyiyken, sıkıntılı ekibe denk gelen hastanın sonucu iyi olamaz. Bu nedenle; saç ekimi butik “kişiye özel” ve “yapana özel” bir operasyondur. Doktorunuzu araştırın. Onest klinikte Op. Dr. Onur Gürbüz saç ekiminin başından sonuna kadar bizzat girer. İşi şansa bırakmaz.

(Tüm yazılar bilgilendirme amaçlı olup tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tüm telif hakkı Op.Dr. Onur Gürbüz’e ait olup kullanılamaz.)

ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt