Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
KLİNİK
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /   KLİNİK  /   Misyonumuz & Vizyonumuz
Adınız
Soyadınız
Telefon
E-mail
Mesajınız
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Ameliyata giren her hastanın o ameliyatta tek bir şansı vardır. İşte bu şansı; şansa bırakmamak gerekliliğinin farkında olarak, uzun bir akademik süreç sonunda elde ettiğim plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi bilimsel disiplini altında, yılların kazandırdığı mesleki deneyim ve yaradılıştan sahip olduğum el becerimi; cerrahın mabedi olan ameliyathanedeki sınırlı zamanda sizin için sınırsızca sergileyeceğime Hipokrat yemini ile söz verdiğimin bilincindeyim…

Op.Dr. Onur Gürbüz

Vizyonumuz

Analitik yaklaşım

Onest aesthetic clinic’te birinci basamak sizi anlamak, durumu analiz etmektir. Estetik orantı, simetri ve geometrinin sanatla buluşması ve vücutta hayat bulmasıdır.

Bilgi

Bilgi güçtür. İkinci basamak sizi bilgilendirmektir. Her hastamız konu ile ilgili uzman doktorumuzun yapacağı görsel bir sunum ile bilgi sahibi olur.

Planlama

Estetik operasyon öncesi son basamak olan planlama teknolojiyi kullanarak ameliyatın provasının yapılmasıdır.

Teknoloji

Cerrahi teknolojilerin takibi ve uygulaması Onest aesthetic clinic’le mümkündür. Yurt içi, yurtdışı bilimsel aktivitelerin yakın takibinde bir klinik olarak en son gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz.

Sonuç odaklılık

Her yapılacak operasyon doktorumuzun analizi sonrası planlama ve tasarım basamağını geçip cerrahi sahada uygulamaya geçer. Yapılan her operasyon sonuç odaklıdır.


ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt