Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
SAÇ EKİMİ
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /   SAÇ EKİMİ  /   Butik Saç Ekimi
Adınız
Soyadınız
Telefon
E-mail
Mesajınız
Butik Saç Ekimi

Saç ekimi işlemi günümüzde bir çok merkezde uygulama alanı bulan, popüler bir operasyondur. Özellikle İstanbul’da sayısız merkez tarafından yapılmaya çalışılmaktadır. Estetik turizminin amiral gemilerinden birisi olan bu uygulamada önemli olan “doğru merkezi” bulmaktır. Her ameliyat uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Dolayısıyla saç ekimi de bir ameliyat olduğu için ; bu işin uzmanı olan “plastik cerrahlar” tarafından yapılmalıdır.

Saç ekimi standart bir ameliyat değildir. Sebebi; saç kalitesi insanlarda farklıdır. Ayrıca dökülme miktarı, kafatası yapısı, saçların düz-kıvırcık oluşu, siyah-beyaz oluşu da farklıdır. Bu nedenle hastaya özel olmalıdır. Efektif ameliyatı yapmak önemlidir. Bu nedenle ilk basamakta hastamızı iyi analiz etmek, sonrasında ne kadar bir faydalanım kazandıracağımızı net konuşmak gerekir.

Saç ekimi basamaklarından en önemlisi ilk görüşmedir. İlk görüşmede hastamıza ne tür bir ameliyat yapacağımızı, ne kadar alanda saçlandırma yapacağımızı belirleriz. Daha önce opere ettiğimiz hasta örnekleri üzerinde konuşarak, sonuçlar hakkında bilgilendiririz. Bu şekilde tahmini sonuç hakkında fikir sahibi olursunuz.

ONEST kliniğinde saç ekimi işlemi için görüştüğümüz ve ameliyat kararı aldığımız hastalarımız İstanbul’daki A plus hastanelerde hastane ortamında steril şartlarda operasyona alınır. FUE saç ekimi ortalama 6-12 saat sürebilen lokal anestezi ile yapılan bir ameliyattır. Ameliyat süresini; ne kadar saç kökü ekileceği belirler. Ameliyatınızın başından sonuna kadar doktorumuz Op.Dr. Onur Gürbüz bizzat sizinle ilgilenir. Her aşamasında (saçların alınması, tasarımın planlanması, kanal açılması, ekim işlemi) operasyonun başında olan doktorumuza ameliyat hemşireleri farklı alanlarda eşlik eder. Bu nedenle; eğer uygun hastada, maksimum efektif greft alarak optimum tasarımla, doğru açılarda kanal açılarak sıklık sağlanırsa ; başarısız olmak mümkün değildir.

ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt