Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
Blog
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /  Blog
Adınız
Soyadınız
Telefon
E-mail
Mesajınız
İstanbul'da Saç Ekimi
12 Mayıs 2014

İstanbul yüzyıllardan beri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış büyük tarihi ve coğrafi mirası bünyesinde barındıran bir şehirdir. Son yıllarda tıp alanında önemli bir atak yaparak avrupanın önemli sağlık merkezlerinden birisi olmuştur.

Estetik cerrahide Türk plastik cerrahları uluslararası arenada oldukça saygın bir konumda olmaları nedeniyle yurt dışından ciddi sayılarda ameliyatlar yapmaktayız. Hastalarımızın bizlere duyduğu güven ve memnuniyetleri ile yıllar içinde bu sayılar katlanarak artmaktadır.

Saç ekimi operasyonları İstanbul’da oldukça fazla yapılmaktadır. Ancak bu konuda bazı endişelerimi dile getirmeden edemeyeceğim. Bunların başında ; son zamanlarda hızla artan ruhsatı güzellik salonu, turizm acentası gibi olan; tıbbi ruhsatı olmayan, kaçak çalışan merkezler. Bu merkezler sağlık bakanlığı denetiminden uzak iş yaparak kendi bünyelerinde uygun olmayan şartlarda ameliyat yapabiliyorlar. Bu nedenle hijyen ve sterilizasyonu yeterince sağlayamayabilirler. Hastaların saç ekimini yaptıracakları merkezleri iyi araştırıp, bir estetik cerrahın hastane ortamında steril şartlarda yapmasını istemeleri gerekir.

Saç ekiminin bir ameliyat olduğu unutulmamalıdır. Bir seans saç ekiminde başarısız olunursa, ikinci seansta hasta düzeltmek için bizlere başvurduğunda; ense kısmından daha önce alınan saçlar nedeniyle saçların azaldığını görmekteyiz. Bizim seansımızın da başarısı azalmaktadır. Bu nedenle boşa harcanacak bir saç teli bile ikinci ameliyatın başarısını etkiler. Saçınızı boşa harcatmayın, ikinci bir seans gerekebileceğini unutmayın.

Yazar: Op. Dr. Onur Gürbüz

Yazışma adresi: Onest aesthetic clinic, Hakkı Yeten C. ,Terrace Fulya Center 2/72, Şişli/İstanbul

ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt