Logo
Op.Dr. Onur GÜRBÜZ
TR EN DE
RANDEVU Danışma Hattı 0212 709 25 25 / 0532 333 76 97
FacebookTwitter
Blog
Onest Saç Ekim Merkezi
Anasayfa  /  Blog
Adınız
Soyadınız
Telefon
E-mail
Mesajınız
İstanbul'da Estetik Cerrahi
12 Mayıs 2014

İstanbul son yıllarda avrupanın önemli finans ve kültürel merkezleri arasına girmiştir. Asya ve Avrupa arasında köprü olan ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul sağlık turizminde de adından sıkça bahsettirmektedir.

İstanbul, kültürel ve tarihi zenginliklerinden dolayı birçok Avrupalının, arap , rus, uzak doğu ve Amerika vatandaşlarının hayatlarının bir döneminde ziyaret ettikleri bir metropol. Türk doktorlarının Avrupa ve Amerika bilimsel arenasında özellikle son 10 yılda önemli ölçüde isimlerini duyurmaya başlamasıyla, ülkemizde sağlık alanında ciddi güven artışı sağlanmıştır. Bunun yansıması olarak; Araplar (Katar, Dubai, Suudi Arabistan, Irak, İran ) , Avrupalılar, Ruslar, Uzak doğu (Çin, Japonya, Kore) , Azerbaycan ve diğer Türki Cumhuriyetler’deki insanlar Türk tıbbına güenerek İstanbul’da sağlık hizmeti almak için ülkemize gelmektedirler. Özellikle tercih ettikleri bölümlerin başında estetik cerrahi, diş tedavisi, göz hastalıkları ve onkoloji ile ilgili hizmetlerdir.

Estetik cerrahi için İstanbul’u tercih etme nedenlerinin başında biz estetik plastik cerrahların işlerini kusursuz yapmaları, İstanbul’a ulaşımın birçok ülkeden kolay bir şekilde yapılabilir olması ve sağlık altyapımızın da güçlü olması gelmektedir. Donanımlı A plus hastanelerimiz arasında Avrupa ve Amerika standartlarının bile üzerinde olanlar mevcuttur. Bunun yanında fiyat politikası birçok Avrupa ülkesi (Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İngiltere, Avusturya, İtalya ) ve Amerika’ya göre daha caziptir. Yine star alliance üyesi havayollarımız uçuş ağını her geçen gün artırarak sağlık turizmine katkı sağlamaktadır.

İstanbul’da estetik cerrahide yurt dışı hastalarımızın sık başvurduğu uygulamalar şunlardır;

Erkek hastalarımız en sık saç ekimi, sonrasında estetik burun operasyonu (rinoplasti), yağ alımı (liposuction), kulak estetiği ve jinekomasti (erkekte meme büyümesi).

Kadınlar ise rinoplasti, meme büyütme (silikon operasyonu), meme küçültme, liposuction, karın germe (abdominoplasti) ve yüz gençleştirmeye rağbet etmektedirler.

Biz de Onest aethetic clinic olarak ; İstanbul’a gelen yurtdışı misafirlerimizi havaalanında karşılayıp otellerine bırakıyor, isteğe bağlı bir veya iki günlük şehir turlarıyla turistik seyahat olanağı sunuyor, sonrasında en donanımlı hastanelerimizde estetik operasyonlarını yapıp güvenli bir şekilde ülkelerine uğurluyarak Türk misafirperverliğini Türk tıbbı ile sentezleyerek bu güzide şehrimizde hizmet veriyoruz.

Yazar: Op. Dr. Onur Gürbüz

Yazışma adresi: Onest aesthetic clinic, Hakkı Yeten C. ,Terrace Fulya Center 2/72, Şişli/İstanbul

ONEST Güncel Yazılar
Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Yazılanlar Op.Dr.Onur Gürbüz 'ün yasal izni olmadan kopyalanamazlar, kullanılamazlar.
Logo
Harita
Hakkı Yeten Caddesi Terrace Fulya Center 2 / 72 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Telefon
0850 840 66 87 / 0532 333 76 97
Mesaj
info@sacekimestetik.com
Facebook Twitter Gmail Buney
Dost Siteler
Alt